- SSM

Idź do spisu treści

Menu główne:

Inwestycje > Rok 2013

Zarząd Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Sanoku informuje, że w 2013 roku Spółdzielnia wybudowała 7 placów zabaw w pobliżu następujących ulic: Sikorskiego, Langiewicza, Jana Pawła II, I Armii Wojska Polskiego, Kochanowskiego, Zielonej i Al. Gen. Prugara-Ketlinga. Place zabaw były realizowane przez Firmę RINGPOL Sp. z o. o. - Sp. k. ul. Bieszczadzka 5, 38-540  Zagórz.
Są to place w pełni bezpieczne, a wszystkie zamontowane na nich urządzenia zabawowe mają certyfikaty zgodności z normą i uprawniające do oznaczenia wyrobu znakiem bezpieczeństwa.
Z  myślą o zmniejszeniu ryzyka stłuczeń i obtarć występujących u dzieci w trakcie korzystania z placów zabaw, w strefie bezpieczeństwa użytkowania urządzeń zabawowych zastosowaliśmy nawierzchnię sztuczną  eco-play .  Nie zapomnieliśmy również o rodzicach opiekującymi się dziećmi dlatego wykonaliśmy wygodne dojścia i zamontowaliśmy ławki. Wszystkie place zabaw zostały ogrodzone, a wejścia zabezpieczono zamykanymi furtkami (place zabaw będą ogólnodostępne, a furtki nie będą zamykane na klucz). Place zostały dodatkowo oświetlone i są na bieżąco monitorowane (zamontowano kamery na dachach budynków), co pozwoli zabezpieczyć je przed aktami wandalizmu.
Wszystkich użytkowników placów zabaw prosimy o bezpieczne ich użytkowanie i poszanowanie zamontowanych na nich urządzeń zabawowych i nawierzchni.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego