- SSM

Idź do spisu treści

Menu główne:

Inwestycje > Rok 2014

Zarząd Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Sanoku informuje, że w 2014 roku Spółdzielnia wybudowała 4 nowe place zabaw przy ul. Jana Pawła II 45,47,49, ul. Krzywej 2, ul. Armii Krajowej 14,16 i ul. Armii krajowej 18,20. i rozbudowała plac zabaw przy ul. Langiewicza o dodatkowe urządzenia zabawowe. Place zabaw były realizowane przez Firmę „R INGPOL” Waldemar Kubiak, ul. Bieszczadzka 5, 38-540  Zagórz.
Nowe place zabaw zostały wykonane w najwyższych standardach, są w pełni bezpieczne, zamontowane na nich urządzenia zabawowe mają wymagane certyfikaty i atesty. Pod urządzeniami zabawowymi  wykonana została nawierzchnia sztuczna  eco-play, dojścia wykonano z kostki betonowej, przy których zamontowano ławki . Place zabaw zostały ogrodzone, a wejścia zabezpieczono zamykanymi furtkami. Place zostały dodatkowo oświetlone i są na bieżąco monitorowane za pomocą nowych kamer zamontowane na ścianach budynków.
Wszystkich użytkowników placów zabaw prosimy o korzystanie z urządzeń zabawowych zgodnie z zasadami bezpieczeństwa (regulaminy wywieszone na tablicach informacyjnych), oraz o poszanowanie zamontowanych na nich urządzeń zabawowych, nawierzchni i ogrodzenia.


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego